Biografie in Vijf Hoofdstukken
Biografie in Vijf Hoofdstukken
Biografie in Vijf Hoofdstukken
Biografie in Vijf Hoofdstukken
Biografie in Vijf Hoofdstukken

Tekstgrootte



Registreren is gratis en vrijblijvend.

De voordelen van registreren:

- Gratis downloads

- Korting op onze trainingen

- U ontvangt onze nieuwsbrief

Ids van der Schouw

Na functies in de commercie, (ziekenhuis) management, training en werving&selectie, ben ik op zoek gegaan naar de wijze waarop ik mijn kennis, ervaring maar bovenal mijn mensenkennis kon bundelen. Dat heeft onder meer geresulteerd in het ontwikkelen van een vorm van assessment die vooral recht doet aan de mensen die ik begeleid. De talenten van de mensen en hoe die passen binnen de context van hun leven en de cultuur en doelen van een organisatie blijven fascineren

 

Quote: “In het verleden gebeurt niets meer”. Eckhart Tolle

De nieuwe Enneagramtest

enneagram_10

 

 

 

 

 

 Ga hier naar de test.

Aanbevolen boeken

inspiratie

Nieuw. Deze boeken bevelen wij van harte aan. Veel lees plezier!

 

Column verhalenvertellers

verhalenvertellerIn lang vervlogen tijden voordat er internet, radio of TV was, trokken er verhalenvertellers en minstrelen door de wereld om de mensen te vermaken.

Lees hier deze blog.



Who's Online

We hebben 16 gasten online

Een goede leider

Engels_zeegezichtEen goede leider inspireert een team om vertrouwen in de leider te hebben. Een grootse leider inspireert het team vertrouwen in zichzelf te hebben. (Richard Kovacevich)

Tegenspoed

Tegenspoed_125Tegenspoed schudt talenten wakker die bij voorspoed nooit zouden ontwaken. (Horatius)

En toen kwam de dag

ochtendmistEn toen kwam de dag dat het risico om opgevouwen in de knop te blijven zitten groter was dan het risico om te bloeien. 
(Anaïs Nin)